AUTO-HIT - Autoryzowany Dealer Marki Fiat

Przy fabryce Fiata w Tychach

Firma

Od 1995 roku jesteśmy autoryzowanym dealerem samochodów marki Fiat. Od początku istnienia poszerzamy zakres swojej działalności. Prowadzimy szeroką działalność w zakresie sprzedaży samochodów, serwisu (gwarancyjnego i pogwarancyjnego), usług blacharsko - lakierniczych, wykonywania badań technicznych pojazdów (Stacja Kontroli Pojazdów), sprzedaży hurtowej i detalicznej części zamiennych, akcesoriów i olei, a także usług bankowych i ubezpieczeniowych.

Głównym celem działalności Spółki jest dostarczanie wyrobów i wykonywanie usług w pełnej zgodności z wymaganiami Klientów. Tak aby zadowolony Klient odwiedził nas ponownie.

Z uwagi na najwyższa jakość oferowanych produktów oraz zapewnienie najlepszej obsługi wdrożyliśmy System Zarządzania Jakością zgodny z: PN-EN ISO 9001:2009, wymaganiami NATO: AQAP 2110:2006 oraz wymaganiami wewnętrznego systemu kontroli WSK określonymi w ustawie z dnia 29 listopada 2000r. o obrocie z zagranicą towarami, technologiami i usługami o znaczeniu strategicznym dla bezpieczeństwa państwa, a także dla utrzymania międzynarodowego pokoju i bezpieczeństwa oraz o zmianie niektórych ustaw. (Dz. U. nr 119, poz. 1250 z późn. zm.)

Ponadto za utrzymywanie dobrych relacji gospodarczych otrzymaliśmy tytuły Solidnej i Rzetelnej Firmy.


Kilkunastoletnie doświadczenie nauczyło nas wychodzić naprzeciw oczekiwaniom Klienta oraz ustawicznie doskonalić swoją wiedzę i umiejętności. Chcemy, aby nasze usługi wywoływały zadowolenie na twarzy każdego Klienta, żeby mógł się cieszyć z każdego przejechanego kilometra swoim samochodem.

To co nas wyróżnia to:

  • traktowanie klienta jak partnera,
  • pełen zakres usług związany z ASO,
  • zespół doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników. Tutaj warty jest podkreślenia fakt, że zdobyliśmy tytuł Solidnego Pracodawcy w roku 2008 a nasz zespół jest stały - większość pracuje w naszej firmie powyżej 10 lat.
  • dogodna lokalizacja – przy Fabryce Fiata
  • dogodne warunki finansowe - system promocji i rabatów, upominki dla klientów oraz korzystna cena wyjściowa.